Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane - w piątek, 27 stycznia o godz. 11:00 - na spotkanie artystyczne pt.: "Biblioteka Dzieciom" ( w ramach XXXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy). Zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze umówienie tel. 91 321 25 92.

Biblioteka DzieciomSerdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac malarskich Pana Rafaela Barczaka, która znajduje się w Sali Konferencyjnej biblioteki przy ulicy Piłsudskiego 15. Prace można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00 do dnia 9 lutego.

wystawaW dniu dzisiejszym, tj. 2 stycznia,  filia nr 4 biblioteki (w Logosie) jest nieczynna!


 


Informujemy, iż ze względu na szkolenie, w czwartek 15 grudnia, biblioteka w godzinach  13.00-16.00 będzie nieczynna!!!


 


Zapraszamy do udziału w konkursie, na najlepszą napisaną po polsku książkę. Więcej informacji na stronie internetowej Organizatora: www.krajowykonkursliteracki.pl 

KKL Plakat A4 do druku 1


 

 

 

 

 


Informujemy, iż we wtorek 13 grudnia, w związku z inwentaryzacją księgozbioru, Dział Fonozbiorów będzie nieczynny!


 


Zapraszamy dzieci szkolne do biblioteki na warsztaty świąteczne we wtorek 20 grudnia oraz w czwartek 22 grudnia. W programie zabawy, wspólne czytanie i prace techniczne. Czas trwania jednego warsztatu 1,5 h. Prosimy o umawianie grup tel. 506 081 552 lub 91 321 25 92. ZAPRASZAMY!

Świąteczne warsztaty dla dzieci


 


Informujemy, iż Filia Nr 4 biblioteki, przy ul.Grunwaldzkiej 47, w dniach 22.12- 28.12.2022 r. będzie nieczynna.


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na  otwarcie wystawy malarstwa na szkle Pana Leszka Króla z Kamienia Pomorskiego. Wernisaż odbędzie się dnia 8 grudnia (czwartek)  o godz. 17:00 w Galerii Biblioteki Głównej przy  ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!

Leszek Król 08.02.2023


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić we wtorek, 22 listopada o godz.17.00, na spotkanie autorskie z Panem Bartoszem Niegrebeckim, autorem książek „Pełnia zapomnienia” oraz „Droga między falami”. Spotkanie poprowadzi redaktor Telewizji Słowianin Pan Michał Biegun. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

NiegrebeckiInformujemy, że w dniach 17 i 18 listopada, czyli w czwartek i piątek w godzinach 17.00-19.00 oraz sobotę 19 listopada w godz. 10.00-13.00 – w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 15,  odbędzie się rejestracja wolontariuszy WOŚP.  Wszyscy chętni muszą posiadać przy sobie dowód osobisty, a niepełnoletni powinni przyjść z rodzicem lub opiekunem. ZAPRASZAMY!

serce wośp


 


Zapraszamy dzieci w poniedziałek 7 listopada, na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Pleciuga ze Szczecina.

teatr


 

 


Od dnia 2 listopada zapraszamy do odwiedzania wystawy rysunku autorstwa 13. letniej Iryny Yermak. Wystawę można oglądać w sali konferencyjnej MBP od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00, w sobotę 9.00-14.00 - do dnia 30.11.2022r. Zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna im.Stefana flukowskiego w Świnoujściu zaprasza


 


W roku 2022, dzięki dofinansowaniu z Fundacji LOTTO, biblioteka mogła zrealizować zadanie pn.: "Książki dla seniora". W ramach tego projektu zakupiono 100 audioboków, 100 książek z dużymi literami oraz dwa czytniki ebooków. Zrealizowano także spektakl Teatru przy Stoliku. Wszystkie zakupione materiały biblioteczne są dostępne do wypożyczenia, oczywiście bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z nowości w naszej bibliotece!

Ksiązki dla seniora


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 25 października (wtorek) o  godz. 17:00 na spotkanie z autorką książki: ”Ambasador u trzech papieży” -  Panią prof. Hanną Suchocką. Spotkanie poprowadzi  Ojciec Dominikanin: Tomasz Dostatni. Serdecznie zapraszamy.  Wstęp wolny!

OTWARTA SPOŁECZNOŚĆ Hanna Suchocka zaproszenie email


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15)  na wieczór z „Teatrem przy Stoliku”. Dwie znakomite aktorki szczecińskiego Teatru Współczesnego:  Ewa Sobiech oraz Magdalena Wrani-Stachowska czytać będą sztukę „PO CO SĄ MATKI” Hindi Brooks. Pogodna sztuka traktuje o relacjach matki i córki. Serdecznie zapraszamy, a wszystkich zainteresowanych oczekujemy w najbliższy poniedziałek, 24 października o godz. 18:00. Wstęp wolny!

PAŹ.1


 


Informujemy, iż Filia Nr 1 biblioteki w Przytorze, będzie nieczynna do piątku 21 października.


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o  godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!

spotkanie


 


Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15)  na spektakl edukacyjny dla dzieci szkolnych pt.: „Edukacja teatralna”, przygotowany przez aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie. Wszystkich zainteresowanych oczekujemy w najbliższy poniedziałek, 10 października o godz. 11:00.  Wstęp wolny!

edukacja tearalna


 


Informujemy, iż Filia Nr 6 biblioteki przy ulicy Konstytucji 3 Maja 47, w dniach 30.09.2022 do 07.10.2022r będzie nieczynna. Czytelników zapraszamy do biblioteki głównej.