Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 25 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 na otwarcie wystawy fotografii pt.: „MIESZKAM TU: LUDZIE" Świnoujskiej Grupy Fotograficznej. Zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!


 


UWAGA!
Mamy jeszcze do wydania kilka kodów do EmpikGo. Zainteresowanych zapraszamy do wypożyczalni dla dorosłych na I piętrze Bibliotek Głównej.


 


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wiosennej wystawy fotografii pt.: "Rośliny z wysp", której autorem jest mieszkaniec Świnoujścia - Pan Waldemar Bednarek. Na prezentowanych zdjęciach obejrzeć można kwiaty i inne rośliny, które można spotkać podczas pieszych oraz rowerowych wycieczek ulicami naszego miasta i okolic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już we wtorek 2 kwietnia, do Wypożyczalni dla Dorosłych na 1 piętrze Biblioteki Główne,j przy ul. Piłsudskiego 15. Wystawa potrwa do końca kwietnia.


 


Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Świnoujścia!

W związku z obchodami 200-lecia miasta-uzdrowiska, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w przygotowaniu okolicznościowej wystawy w bibliotece. Poszukujemy starych (im starsze tym lepsze) pamiątek, kartek okolicznościowych, zdjęć, pocztówek, wydawnictw, bibelotów itp. związanych z naszym miastem, kurortem i uzdrowiskiem. Jesteśmy przekonani, że wiele cennych pamiątek znajduje się u Państwa w domach. Chcielibyśmy zaprezetować je na naszej wspólnej wystawie. Planujemy, aby espozycja powstała już w maju i trwała do końca roku. Po tym okresie zwrócimy wszystkie wypożyczone pamiątki. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego z paniami w Dziale dla Dorosłych na I piętrze biblioteki głównej lub telefonicznie - tel. 91 888 60 13, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.